Aktuális hírek

Étkezési díjak befizetése - 2020. november

Poráczkiné Kovács Nikoletta élelmezésvezető kér mindenkit, hogy a 2020. november hónapra esedékes étkezési térítési díjakat 2020. november 4-5-én (szerda-csütörtök) szíveskedjenek befizetni!
MKB Szép kártyával kizárólag a megadott két napon tudnak fizetni.
 
Azok, akik jelezték, hogy átutalással szeretnének fizetni, számlát kapnak és kérjük, a számlán szereplő bankszámlaszámra utalják át a térítési díjat. Számlázással kapcsolatos kérdéseikkel Somogyi Judit iskolatitkárhoz fordulhatnak.
Az ebéd lemondása hétköznap 6.00-14.30-ig lehetséges a 87-448-514-es telefonszámon illetve e-mailben az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen. (Aki teheti, e-mailben mondja le gyermeke étkezését hiányzás esetén!) A gyermekétkeztetést Tihany Község Önkormányzata által fenntartott konyha látja el.