Egészségügyi nyilatkozat

Kedves Szülők!

2023. szeptember 1-én hatályba lépett a Köznevelési törvény egy fontos változása.
Ez kötelezően előírja, hogy a szülőknek nyilatkozniuk kell amennyiben a gyermeküket I. típusú diabétesszel vagy fokozott kockázatú allergiás betegséggel diagnosztizálták. Közzéteszünk ehhez egy nyilatkozatot, amelyet az érintett szülőknek ki tölteni, és el kell juttatni az iskolába.

Segítő együttműködésüket köszönjük!

Tanévnyitó, első tanítási nap, tankönyvosztás 2023/2024

2023. szeptember 1-jén, pénteken reggel 7.45-kor gyülekező az iskolában!

8.15-kor kezdődik az ünnepélyes tanévnyitó a Tihanyi Bencés Apátságban.

Ezt követően megtartjuk az első tanítási napot.

A zeneiskolai bizonyítványokat le kell adni az osztályfőnöknél. Kérjük, hozzák magukkal! A szülők a tanév végi eredményekről értesítést kaptak a tanév végén, így az  általános iskolai bizonyítványokat csak a 2-8. évfolyamba érkező új diákoktól kérjük, amennyiben még nem adták le az igazgatói irodában.

Ezen a napon lesz a tankönyvosztás is.

A tanévnyitóra a gyerekek ünneplő ruhában (fehér felső, sötét színű nadrág illetve szoknya) érkezzenek!

Javasoljuk, hogy csomagoljanak számukra olyan kényelmes ruhát, amibe átöltözhetnek.