Figyelmeztetés
  • JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /var/userdata/web/tihanyibencesiskola.hu/website/www/images/tura2017osz
Megjegyzés
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/tura2017osz

DÖK-túra 2017. ősz

"Kirándulás az őrtoronyhoz
November 11-én a diákönkormányzat szervezésében a tihanyi Őrtorony kilátóhoz kirándultunk.
Utunk elején a Balaton-felvidéki Nemzeti park munkatársától sok érdekeset tudtunk meg az ürgékről és a szürkemarhákról. A Belső-tavat megkerülve egy meredek emelkedőn jutottunk fel az Apáti-hegy tetejére. A kilátóból kinézve még a völgyekben látszottak az őszi ködfoltok, de a Balaton mindkét medencéjét szépen láthattuk. Az ős-levenduláson át érkeztünk vissza a parkolóhoz.
Közös sütögetéssel és szülinapi csokoládézással ért véget a kirándulásunk.
Makkai Kristóf 4. o."

"Otthonról izgatottan indultunk el Tihanyba. Az iskolától kezdődött a túra az Őrtorony-kilátóba. Egy kis csapattal tettük meg a távot . A torony fából készült lépcsőin mentünk föl . Gyönyörű volt a kilátás. Aztán visszaindultunk az iskolához. Utána tábortüzet raktunk a Belső-Tó partján. Aztán elkezdtünk sütni minden félét. Jót ettünk és nagyon jó volt!
Keszthelyi Gellért 3. o."
{gallery}tura2017osz{/gallery}