Aktuális hírek

Őszi szülői értekezletek

2019.09.11-én, szerdán 16.00 órakor a második, harmadik és negyedik osztályosok szüleit várjuk szülői értekezletre.16.50-kor Radó László igazgató tart egy rövid, közös tájékoztatót, majd 17.00 órától a felső tagozatos diákok szüleit várják az osztályfőnökök.

Tanévnyitó, első tanítási nap 2019/2020.

2019. szeptember 2-án, hétfőn reggel 7.45-kor gyülekező az iskolában!

Közösen vonulunk fel az apátsági templomba, ahol 8.15-kor kezdődik az ünnepélyes tanévnyitó.

Ezt követően visszatérünk az iskolába és megtartjuk az első tanítási napot.
Az általános iskolai és zeneiskolai bizonyítványokat le kell adni az osztályfőnöknél. Kérjük, hozzák magukkal!

Ekkor lesz a tankönyvosztás is.

A tanévnyitóra a gyerekek ünneplő ruhában (fehér felső, sötét színű nadrág illetve szoknya) érkezzenek!
Javasoljuk, hogy csomagoljanak számukra olyan kényelmes ruhát, amibe átöltözhetnek.

Szeretettel várjuk a gyermekeket szeptember 2-án!

Étkezési díjak befizetése - 2019. szeptember

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2019. szeptember hónapra esedékes étkezési térítési  díjakat 2019. szeptember 3-4-én (kedd-szerda) lehet majd befizetni az iskolában.  MKB SZÉP kártyával csak ezeken a napokon fizethetnek.

Azok, akik jelezték, hogy átutalással szeretnének fizetni, számlát kapnak és kérjük, a számlán szereplő bankszámlaszámra utalják át a térítési díjat. Számlázással kapcsolatos kérdéseikkel Somogyi Judit iskolatitkárhoz fordulhatnak.

Az ebéd lemondása hétköznap 6.00-14.30-ig lehetséges a 87-448-514-es telefonszámon illetve e-mailben az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen. (Aki teheti, e-mailben mondja le gyermeke étkezését hiányzás esetén!) A gyermekétkeztetést Tihany Község Önkormányzata által fenntartott konyha látja el.