Aktuális hírek

Étkezési térítési díjak befizetése - 2017. november

Poráczkiné Kovács Nikoletta élelmezésvezető tisztelettel kér mindenkit, hogy a 2017. november hónapra esedékes étkezési térítési díjakat (19 napra) október 24-25-én (kedd-szerda) szíveskedjenek befizetni az iskolában.

Azok, akik jelezték, hogy átutalással szeretnének fizetni, számlát kapnak és kérjük, a számlán szereplő bankszámlaszámra utalják át a térítési díjat. Számlázással kapcsolatos kérdéseikkel Somogyi Judit iskolatitkárhoz fordulhatnak.

Szülői értekezlet - 217/2018. I. félév

Kedves Szülők!

2017. szeptember 13-án, szerdán szülői értekezletre várjuk Önöket.

16.00 óra: szülői értekezlet a 2-4. évfolyamra járó diákok szülei részére

17.00 óra: szülői értekezlet felsős diákok szülei részére

16.00 órától fogadóóra az elsős diákok szülei részére.

Étkezési térítési díjak befizetése - 2017. október

Poráczkiné Kovács Nikoletta élelmezésvezető tisztelettel kér mindenkit, hogy a 2017. oktöber hónapra esedékes étkezési térítési díjakat (20 napra) szeptember 20-21-én (szerda-csütörtök) szíveskedjenek befizetni az iskolában.

Étkezési díjak befizetése - 2017. szeptember

Poráczkiné Kovács Nikoletta élelmezésvezető tisztelettel kér mindenkit, hogy a 2017. szeptember hónapra esedékes étkezési térítési díjakat szeptember 1-jén (pénteken) 9.00-13.00 óráig szíveskedjenek befizetni az iskolában.