Beíratás a 2021/2022-es tanév első osztályába

Kedves Szülők!

Az általános iskolai beíratás időpontja  2021. április 15-16. (csütörtök - péntek).

Kérjük, jelezze gyermeke beíratásának szándékát a 87-448-205-ös vagy a 30-749-7156-os (Somogyi Judit) telefonszámon, ahol a személyes ügyintézéshez időpontot egyeztet önnel az iskolatitkár. A személyes találkozásra a járványügyi szabályok betartásával kerül sor. Minden család külön, előre egyeztetett időpontban érkezhet.

Amennyiben a járványhelyzet miatt online ügyintézést szeretne, kérjük, írásban jelezze beíratási szándékát a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen. Ez esetben az iskolatitkártól kapja meg az adatok kitöltéséhez szükséges űrlap elérhetőségét.

A következő dokumentumokra szükség lesz a beíratáshoz:

• gyermek születési anyakönyvi kivonata
  • a szülő / gondviselő személyi igazolványa
  • a gyermek lakcímkártyája
  • nyilatkozat szülői felügyeletről Letöltés itt >>-
  • sajátos nevelési igényű gyermek esetén a szakvélemény

Szeretettel várjuk az érdeklődő szülők jelentkezését!